NEKILNOJAMOJO TURTO BROKERIAI

Greitas NT pardavimas už rinkos kainą !

Privatumo politika

Vilniausbrokeriai.lt internetinės svetainės administratorius (toliau – Duomenų valdytojas) šia privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato asmens duomenų tvarkymo sąlygas naudojantis Duomenų valdytojo valdoma interneto svetaine (toliau – internetinė svetainė). Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų internetinę svetainę ir /ar paslaugą, nepaisant kokį įrenginį (mobilųjį telefoną, kompiuterį, planšetę, televizorių ir pan.) Jūs naudojate.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente (ES) 2016/679.

Duomenų valdytojo kontaktai: Tel. +370 610 32838

El. paštas: info@vilniausbrokeriai.lt

Atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką tam, kad suprastumėte, kaip mes tvarkome jūsų asmens duomenis, iš kur juos gauname bei kokios jūsų kaip asmens duomenų subjekto teisės.

Asmenys jaunesni nei 16 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę. Jei esate jaunesnis nei 16 metų, prieš pateikdami bet kokią informaciją, turite gauti savo tėvų arba teisėtų globėjų sutikimą.

Kokią informaciją apie jus renkame?

Informaciją, kurią Jūs mums pateikiate per užklausas, telefonu ar el.paštu:

 • Vardas (neprivaloma)
 • Pavardė (neprivaloma)
 • Gimimo data (neprivaloma)
 • Telefono numeris
 • Elektroninio pašto adresas
 • Nekilnojamo turto adresas ir kiti jo duomenys
 • Kita informacija, kurią jūs mums patys pateikiate

Informacija, kaip naudojatės mūsų svetaine:

Apsilankius jums mūsų interneto svetainėje, mes taip pat gauname informaciją, kuri atskleidžia jūsų vizitų internetinės svetainėje statistiką bei naršymo joje ypatumus. Daugiau apie tai skaitykite skiltyje „Slapukai“.

Informacija iš trečiųjų šalių šaltinių

Mes galime gauti informacijos apie jus iš viešųjų šaltinių, o taip pat ir iš kitų socialinių tinklų, kuriais naudojatės ir esate prie jų prisijungę, pavyzdžiui “Facebook” ar “Youtube” tinklų.

Kur naudojame šią informaciją?

Galime naudoti surinktą informaciją šiais tikslais:

 • Visų pirma – susisiekti su Jumis, kad galėtume pasiūlyti / teikti savo paslaugas.
 • Siūsti jums informaciją apie mūsų paslaugas ar sveikinimus įvairiomis progomis.
 • Sužinoti, kaip žmonės naudojasi mūsų internetiniu puslapiu, jo teikiamomis paslaugomis, kad galėtume jas tobulinti, atnaujinti turinį, gerinti paslaugų kokybę.
 • Mes galime perduoti informacija tretiesiems asmenims su Jūsų sutikimu / pageidavimu.

Išorinės svetainės

Mūsų svetainėje gali būti pateikta nuorodų į išorines svetaines, kuriose reklamuojamos mūsų ar mūsų partnerių paslaugos. Atkreipkite dėmesį į tai, kad šios svetainės ir per jas pasiekiamos paslaugos turi savo atskiras privatumo politikas ir Duomenų valdytojas neprisiima atsakomybės ar įsipareigojimų už šias politikas ar už šiose svetainėse renkamus duomenis. Peržiūrėkite šias politikas prieš lankydamiesi šiose svetainėse ar naudodamiesi bet kokiomis jų paslaugomis.

Svarbu žinoti

Atkreipiame jūsų dėmesį į tai, kad internetinėje svetainėje nurodyti nekilnojamojo turto brokeriai dirba savarankiškai pagal individualios veiklos pažymas ar kaip juridinių asmenų subjektai. Šios internetinės svetainės duomenų valdytojas nėra su jais sudaręs jokių darbo sutarčių, todėl kiekvienas jų atsako už savo duomenų politiką atskirai.

Slapukai

Slapukas (angl. Cookies) – mažas tekstinis dokumentas, kuris turi unikalų identifikacijos numerį ir yra perduodamas iš interneto tinklalapio į lankytojo kompiuterio atminties diską, kad internetinės svetainės administratorius galėtų atskirti lankytojo kompiuterį ir matyti jo veiklą internete / internetinėje svetainėje.

Unikalus numeris identifikuoja lankytojo internetinę naršyklę kas kartą jam apsilankius tinklalapyje. Slapukai neleidžia interneto tinklalapiams įsiminti jokios asmeninės lankytojo informacijos (tokios kaip vardas, adresas, asmens kodas ir pan.), kurį vartotojas galėtų pamiršti įslaptinti. Slapukų visada galima atsisakyti ir juos išjungti, tačiau tuomet gali neveikti kai kurios internetinio puslapio funkcijos. Daugiau informacijos apie slapukus skaitykite čia: https://ec.europa.eu/info/cookies_lt

Duomenų saugumas ir saugojimas

Duomenų administratorius naudoja technines ir fizines apsaugos priemones, skirtas apsaugoti informaciją nuo neteisėto priėjimo, atskleidimo, naudojimo. Tačiau atminkite, kad nepaisant jo taikomų apsaugų, visos saugumo priemonės gali būti apeinamos kenkėjiškomis programomis, todėl naudokite ir savo apsaugos priemones. 

Mes saugome Jūsų asmens duomenis tiek laiko, kiek būtina pasiekti šioje Privatumo politikoje nurodytiems tikslams.

Jūsų teisės

Jūs turi teisę bet kada pareikalauti, kad jums nebūtu siunčiami informaciniai laiškai ar sveikinimai bei pašalinti jūsų duomenys. Visais klausimais liečiančiais jūsų asmens duomenis kreipkitės į duomenų valdytoją, kurio kontaktai nurodyti šioje privatumo politikoje.

Jei jūs nesutinkate su mūsų privatumo politika, prašome neilankyti šioje internetinėje svetainėje ir neisnaudoti mūsų siūlomomis paslaugomis.

Privatumo politikos pasiketimai

Mes galime atnaujinti šią privatumo politiką, paskelbdami naują jos versiją savo interneto svetainėje. Siūlome Jums kartais peržiūrėti šį puslapį, kad susipažintumėte su jos pasikeitimais.

2018-05-05

 
 
 
Paskambinkite
Apie